TERMÍN
24.-26.1.2020
21.-23.2.2020

   MÍSTO
Krkonoše

   CENA
3250 Kč

   KAPACITA KURZU
 max. 8 osob

Pro koho je tento kurz vhodný?

Pro všechny, kteří se rádi pohybují v zimních horách. Pro turisty, skialpinisty, freeridery, běžkaře či sněžničáře. Pro začátečníky i pokročilé horaly, kteří chtějí individuální přístup v malých skupinách.


Jak to bude náročné?

Intenzivní celodenní program. Krátké túry v lehkém horském terénu, takže nemusíte mít žádný strach. Středně fyzicky náročné aktivity.


Co vám lavinový kurz přinese?

Budete umět používat lavinové vybavení přímo v terénu. Dostanete pod kůži základy první pomoci. Naučíte se bezpečnému pohybu v zimních horách, plánovat túry a odhadovat rizika v terénu.

INFORMACE

Co nás čeká

V malých skupinách 2-8 osob vás čeká  propojování teorie s praxí. Večerní intenzivní přednášky na horské chatě jsou základem pro následující vydatný trénink přímo v terénu. Vše, co se dozvíte, si ověříte v přímo v praxi. Vydáme se společně na horské túry, při nichž se seznámíme s místopisem, chůzí na sněžnicích, teorií lavin a zacházení s lavinovým vybavením. Seznámíte se a vyzkoušíte si základy první pomoci a vyzkoušíte si nouzové transportní prostředky. Naučíte se rozeznávat různé typy sněhu a dozvíte se, jak se testuje míra hrozícího lavinového nebezpečí. Pocítíte na vlastní kůži, jaké je to pod lavinou, a jaké je vykopávat svého kamaráda.

Ubytování a stravování - horská chata

Ubytování a stravování je zajištěno na horské chatě v Krkonoších, většinou ve vícelůžkových pokojích. Místo bude upřesněno.

Termíny - vypsané kurzy

24.-26.1.2020 | Pátek - Neděle

21.-23.2.2020 | Pátek - Neděle

Vlastní termín | Pátek - Neděle

Lavinový kurz Krkonoše
+420 721 471 942
3250

Lavinový kurz Krkonoše

V ceně kurzu je zahrnuta individuální péče horského průvodce, dvoudenní program plný aktivit, zapůjčení potřebného vybavení a dárek. Ubytování a dopravu si účastníci kurzu hradí sami.

REZERVACE

Fotogalerie - vaše zážitky