Horské přechody a výstupy - vícedenní přechody

Pravé kouzlo hor, jejich rozměr a čistotou přírodu objevíme, když putujeme až tam, kam se jinak než po svých nedostaneme. Přenocujeme na divoko nebo na horských chatách. Nejčastěji vyrážíme do Rakouska, Krkonoš a na Balkán. Pořádáme jednodenní túry i vícedenní přechody pro běžné turisty i zkušené horaly.

   Zapůjčíme vám vybavení


Hochschwab a Grünersee

Ideální pohoří na víkendový přechod v létě, nebo v zimě na sněžnicích. Velehorský masiv se všemi znaky alpské krajiny – vysokými masivními štíty s několikasetmetrovými stěnami, propastnými dolinami a s typickými alpskými loukami. Přímo pod vrcholem Hochschwabu (600 m pod vrcholem) je unikátní horská chata Schiestelhaus, první pasivní chata v Alpách.

Přechod Nízkých Taur

Nenáročná turistika pro všechny výkonnostní kategorie. Nízké Taury se nachází ve středu Rakouska a nabízí ideální možnosti pro jednodenní túry i vícedenní treky. Skvělé pro nahlédnutí do světa hor. Nocleh zajišťují vysokohorské chaty, kde ochutnáte místní speciality.

Dachstein

Idylická okolí horských městeček i rozeklané Dachsteinské hřebeny přímo vybízejí vyrazit na pravou alpskou túru. Objevte s námi krásu fascinujícího světa ledovců, vychutnejte si panoramatické výhledy neskutečné horské scenérie a užijte si vůně vysokohorského vzduchu na jednom z nejkrásnějších míst Alp, které je jako stvořeno pro horskou turistiku. Dachstein je vhodný pro všechny - požitkáře, rodiny s dětmi, rekreační turisty i zdatné sportovce.

Fotogalerie - Na co se můžete těšit?