TERMÍN
2.11.2019 ; 
3.11.2019

   MÍSTO
Semily - Vodní Brána

   CENA
450 Kč

   KAPACITA KURZU
max 6 osob

Pro koho je tento kurz vhodný?

Ideální vstup do světa skal a ferrat a jako trénink na budoucí alpské zážitky. Tento speciální Workshop v rámci festivalu DECH HOR je určen pro každého, kdo si chce vyzkoušet lezení na via ferrata nebo-li zajištěné cestě s doprovodem zkušeného horského průvodce.


Jak to bude náročné?

Vybraná cesta je vhodná i pro úplné začátečníky.


Co vám ferratový kurz přinese?

Naučíte se zásady bezpečného pohybu na zajištěných cestách. Dozvíte se jak má vypadat ferratové vybavení a jak ho a správě používat. A užijete si krásný aktivně strávený den.

INFORMACE

Co nás čeká

Natrénujeme správné techniky jištění, představíme si kompletní vybavení a pravidla pohybu na skále. A vyrazíme na první ferratu „VODNÍ BRÁNA“. Po celou dobu budete pod dohledem horského průvodce, který Vám v případě jakýchkoliv nesnází pomůže.

Kde se sejdeme

9:00 Kino Jitřenka - Semily nebo Parking u ferraty v 9:15 ulice U Tunelu, Semily, okres Semily, GPS: 50.6139483N, 15.3098781E

Jak na místo

Po příjezdu do Semil od nemocnice směrem z Jilemnice projedete kruhovou křižovatku na náměstí 1. výjezdem k Muzeu Semily na křižovatku se zrcadlem doleva okolo garáží až ke kovovému mostu přes Jizeru na sídliště Řeky. Za tímto mostem doprava. Projedete tímto sídlištěm až k opuštěné továrně Hibler. Před ní doprava okolo cikánského gheta. Před lávkou pro pěší doleva a po prašné cestě až ke garážím, kde cesta končí a tam je sraz. Odtam je to cca 200 metrů po levém břehu řeky Jizery. Parkujte tak, abyste neomezovali příjezd ani výjezd majitelům garáží.

Termíny - vypsané kurzy

2.11.2019 - dopoledne 
3.11.2019 - dopoledne

Ferratový kurz Semily DECH HOR
+420 721 471 942
450

Ferratový kurz Semily DECH HOR

V ceně kurzu je zahrnuta péče horského průvodce, poplatek na údržbu ferraty, zapůjčení potřebného vybavení, fotky z akce a nezapomenutelné zážitky. Dopravu si účastníci kurzu zajišťují sami.

REZERVACE

Fotogalerie - vaše zážitky